گزارش جلسه بصائر3 - در تاریخ 1393/5/30با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بیننده عزیز و گرامی گزارش این هفته از جلسه بصائر سه که عطراگین بر ذکر و یاد امام رئوف (ع) بود رو خدمت شما در ادامه مطلب ارائه خواهم داد.


[ حضور جناب آقای تنها+ سخنان پیرامون اردو معرفت4+اسامی منتخبین پابوسان بارگاه رضوی ]

[علاوه بر فایل  ویدیویی  ]


باعرض سلام و خسته نباشید امیدوارم تابستان خوب و مفیدی را پشت سر گذاشته باشید. این جلسه که آخرین جلسه بصائر در این ماه به حساب می آید در منزل جناب آقای عموزاده انجامید.


بر خلاف جلسات قبل آقای طالبی به جلسه نیامدند تا جناب آقای شهرابی جلسه را آغاز نمایند ،در این جلسه اسامی انتخاب شدگان اردوی معرفت 4 در جمع بچه های سه ایی اعلام خواهد شد ،


در همین راستا آقای شهرابی نکات مثبت و منفی اردوی معرفت 3 را از کسانی که سال قبل حضور داشتند جویا شدند به نکات منفی ارائه شده توسط بچه ها جواب دادند.


و همچنین سخنانی در پیرامون اردوی پابوسی و بر خدمت رسیدن در حرم امام رئوف (ع) انجام شد ، که کمال تشکر را هم از جناب شهرابی داریم که سخنان بسیار مفیدی را مانند همیشه به بچه ها ارائه دادند پس از این سخنان که جلسه حال و هوای حرم گرفته بود بچه ها هم به دستور آقای شهرابی آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کردند.


و جناب تنها هم در جلسه حضور پیدا نمودند و بالاخره هنگام اعلام اسامی فرا رسید.برای مشاهده اسامی فایل ویدیویی را دریافت نمایید.


راهنما : برای دریافت روی تصویر کنار دریافت فایل ویدیویی کلیک نمایید

[معذرت خواهی بنده را برای کم بودن کیفیت فیلم بپذیرید، این بی کیفیتی برای کم بودن حجم فیلم است که شما عزیزان راحت تر آن را دریافت نمایید.]


    

    


دریافت فایل ویدیویی انتخاب شدگان معرفت 4      (مهلت دریافت ویدیو به پایان رسیده)


تا یار که را خواهد و ...................................  میلش به که باشد


( یا علی ابن موسی الرضا المرتضی )

کدستان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic