گزارش جلسه بصائر3 - تاریخ 93/7/24با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بصائری های عزیز و همچنین بچه های سه ایی و اما در این مطلب گزارشی از جلسه 93/7/24 که در منزل آقای نوایی برگزار شد ، برای شما بزرگواران ارائه خواهد شد ، همچنین امیدواریم که سال تحصیلی رو با نشاط و موفقیت آغاز نموده باشید و سالی پر موفقیت رو دارا باشید مباحث مطرح شده در جلسه: 

[ سخنان آغازین جلسه +اشاره به جلسات آینده + مبحث هیئت جلسه + و در آخر برپایی نماز جماعت ]خب گزارش رو شروع میکنیم با نام و یاد خدا : بچه ها آماده هستین?!! ( البته باید اشاره کنم که در این جلسه جناب آقای شهرابی تشریف نداشتند )

و جناب آقای طالبی در جلسه تشریف فرما شدند و جلسه رو آغاز نمودند.

با عرض سلام خب ان شاالله این جلسه آخرین جلسه ای است که ما پنجشنبه در اختیار شما هستیم و از جلسات آینده ، جلسه بصائر سه در روز های  چهارشنبه  برگزار خواهد شد .

و اشاره ای به بحث هیئت:  و اما در بحث هیئت ان شاالله در ماه عاشقی  محرم الحرام  ما 10 شب برنامه هیئت داریم و امیدواریم  که بچه ها هیئت رو از خودشون بدونند و حضور پیدا کنند و اگر هم عزیزان نذری دارند و کمکی میخواهند بکنن به هیئت جلسه : در پاکت هایی که به شما داده خواهد شد قرار بدن.

و دوستان با خانواده هاشون در میان بگذارند و به مقدار توانایی و خواستشون در این پاکت ها قرار بدن اون مبلغ مورد نظرشون رو ، و هر کسی هم در این کار به مقداری سهیم باشه  حتی به مقدار کم.

و دوستان هر مقداری که خواستند رو تا روز دوشنبه یا حد اکثر تا سه شنبه به آقای ذاکری و یا اگر خواستند دوستان به یکی از افراد جلسه که دسترسی بیشتری دارند بدهند و اگر هم خواستید به جناب آقای تنها تحویل بدهند.


و ان شاالله دوستان شرکت داشته باشند و هیئت رو از خودشون بدونند و فعالیت داشته باشند.


و من الله توفیق

یاعلی 
 
کدستان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic