|| گزارش کامل جلسه بصائر 3 || ( مورخ: 1394/4/31 )بصائر

با عرض سلام و ادب خدمت همه ی دوستان گلم ...

امیدوارم همه ی بچه های جلسه ی سه با قدرت و فعالیت در  جشنواره تابستانی 94  جلسه حضور پیداکرده باشند ، و از تعطیلات تابستانی خودشون نهایت استفاده رو برده باشند و بهشون خوش گذشته باشه ، خلاصه زیاد سرتون رو درد نیارم و با هم بریم سراغ گزارش این هفته جلسه ی سه که در منزل آقای اصغری خواه برگزار شد ، با هم بریم ادامه مطلب ) ...خب  ، جلسه این هفته ی سه مقدار قابل توجهیش اختصاص داده شده بود به ( رفتار بچه ها  ، مذاکرات اخیر و بینش سیاسی ) و در آخر هم رضایت نامه اردوی زیارت قبور شهدا که شما میتونید فایل رضایت نامه رو در آخر مطلب دریافت کنید.
ابتدا با حضور مربی عزیزمون آقای شهرابی جلسه حالت رسمی به خودش گرفت و آغاز شد ..
و مطلب اصلی این جلسه که رفتار بچه ها و حضور در فضای مجازی بود آغاز شد ، و اشاره دیگر این جلسه به امر مهم: امر به معروف و نهی از منکر بود.
توصیه ها : در زمینه های مختلف رفتار انقلابی داشته باشید لذا هر زمینه ای که باشد ، و نسبت به دیگر دوستانتان بی تفاوت نباشید .
اسلام میگه : به من چه ! و به تو چه! نداریم و نباید نسبت به دیگران بی تفاوت  بود ،
لذا گناه انسان رو از مسجد از نماز از قرآن و از خدا دور میکنه
و مثال گناه :
(همان مثال پله برقی است که اگر بر ابتدای اون پا گذاشتیم ما رو تا انتها با خودش خواهد برد )
و اما مبحث دیگر هم اشاراتی بر امور سیاسی اخیر بود چرا که بینش و درک سیاسی لازمه ی بچه جلسه ای است. و اشارات ایشان به مذاکرات سال 82 و بندهای مذاکرات اخیر و شخصیت جناب آقای احمدی نژاد و...

و با حضور مربی عزیزمون آقای تنها هم دیگر مسائل مذاکرات  بیان شد که خوش بینی خاصی هم نباید در این مسائل باشه و به دیده ی عقلی باید عمل کرد ...

( اطلاعیه :  اردوی مشهد (معرفت5) هم تغییر تاریخ داده و موکول شده به 22 شهریور ماه ، و مهلت تحویل رضایت نامه های زیارت قبور شهدا تا روز یکشنبه مورخ 1394/5/4 خواهد بود )

ومن الله التوفیق .... یاعلی                                                                                  
                             
                                                                                  

تصاویر:

     فایل رضایت نامه: 
 
کدستان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات